سلام مهمان گرامي؛
به سایت ماهواره فیکس ست fixsat
خوش آمدید

براي مشاهده تالارسایت تخصصی ماهواره fixsat با امکانات کامل , گفتگو با مدیران و دانلود کاملا رایگان از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد

فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 206
  1. Top | #101

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

پیش فرض پاسخ : fixsat : جدیدترین و آخرین اطلاعات در مورد شبکه های مذهبی . استانی و سراسری

شبکه سه سیما هم اچ دی می‌شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نخستین جلسه مدیران شبكه ها و مدیران معاونت سیمای رسانه ملی با حضور رئیس سازمان صدا و سیما برگزار شد.
    علی اصغر پورمحمدی معاون سیمای رسانه ملی در حاشیه برگزاری این نشست گفت: در این جلسه
    برنامه های نوروزی سیما نقد و بررسی و درباره ساخت برنامههای تلویزیونی در سال ۹۵ بحث و گفتگو شد.
    وی افزود: در طول تعطیلات نوروز دكتر سرافراز شخصا بر تولید و پخش
    برنامه ها نظارت داشته است.
    معاون سیما از اچ دی شدن پخش شبكه سه سیما در آینده نزدیك خبر داد و گفت:‌ بخش نوجوان نیز به زودی به پخش شبكه كودك اضافه خواهد شد.
    پورمحمدی افزود: تاكنون نظرسنجی رسمی درباره
    برنامه های نوروزی امسال سیما منتشر نشده است ولی در مجموع برنامه های نوروزی امسال متنوع تر از نوروز پارسال بود.
    معاون سیمای رسانه ملی پخش سه مجموعه تلویزیونی، تولید
    برنامه های تركیبی و مسابقات فرهنگی و ورزشی و همچنین پخش برنامه خندوانه و دورهمی و فیلم های سینمایی را از جمله برنامه های متنوع نوروز امسال دانست.

2. # ADS

3. Top | #102

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

پیش فرض پاسخ : fixsat : جدیدترین و آخرین اطلاعات در مورد شبکه های مذهبی . استانی و سراسری

نمایش فیلم «رسوایی۲» متقاضی اکران دوم نوروز شد

با توجه به فروش استثنایی فیلم ها در اکران نوروزی و سانس های فوق العاده ای که اجازه نداد سالن های سینما از جمعیت خالی شوند باید دید در جلسه اخیر شورای صنفی نمایش چه تصمیمی برای نحوه اجرایی شدن آئین نامه
    جدید گرفته خواهد شد.

در آئین نامه
    جدید شورای صنفی نمایش فیلم های اکران نوروزی به دلیل استفاده از این موقعیت استثنایی (اکران نوروزی) تعداد هفته های کمتری (7 هفته) سرگروه سینمایی خواهند داشت و پس از پایان این مدت سینماهای زیر گروه به اکران فیلم ادامه دهند. با وضعیت فروشفیلم‌ها در تعطیلات نوروزی باید دید این بخش از آئین نامه عملیاتی می‌شود و نیمه اردیبهشت ماه سرگروه های سینمایی فیلم های جدید را اکران می کنند یا تصمیم دیگری برای فیلم هایی که فروش استثنایی داشتند گرفته خواهد شد.

از سوی دیگر فیلم‌های متقاضی برای اکران دوم نوروزی اعلام آمادگی خود مبنی بر اکران دوم نوروز را به شورای صنفی نمایش ارایه داده‌اند و طبق پیگیری‌های خبرنگار سینمایی فارس فیلم‌های «رسوایی2»، «دلبری»، «ایستاده در غبار»، «مرگ ماهی» و «خنده‌های آتوسا»اعلام آمادگی برای اکران دوم نوروزی را داشتند. این در شرایطی است که فیلم‌های اکران نوروزفروش بسیار خوبی داشتند و نیمه اردیبهشت ماه دانش آموزان و دانشجویان خود را برای امتحانات پایان ترم آماده می‌کنند زمان مناسبی برای اکران فیلم‌های
    جدید نیست. باید دید شورای صنفی نمایش در جلسه روز 16 فروردین ماه که در صورت اعلام نمایندگان جدید از صنوف سینماداران، کانون کارگردانان و شورای عالی تهیه کنندگان انتخابات هم پیش رو خواهد داشت چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد.

بنابر این گزارش بعد از یک دهه فعالیت سینمایی مسعود ده‌نمکی «رسوایی2» برای اولین‌بار در اکران دوم نوروزی قرار می‌گیرد.

4. Top | #103

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

حرفهای از زایمان و بچه داری مهناز افشار

مهناز افشار از همان ابتدا با حاشیه‌های زیادی وارد سینما شد، اما موضوع ازدواج و بارداری او حاشیه‌ها را بیش از پیش کرد. بعد از اینکه مهناز افشار خبر بارداری خود را اعلام کرد، شایعاتی مبنی بر اینکه او می‌خواهد فرزندش را در آمریکا به‌دنیا بیاورد تا شناسنامه غیرایرانی داشته باشد بر سر زبان‌ها افتاد شایعه ای که با روشنگری مهناز افشار در صفحه شخصی اش در اینستاگرام از رنگ و بو افتاد.

مهناز افشار
    از زمان بارداری و آخرین فیلم‌هایش یعنی «نهنگ عنبر» و «عشق تعطیل نیست» تا به حال پروژه‌ای را قبول نکرده تا بتواند به فرزندش بپردازد. او که ماه‌های آخر بارداری خود را در خارج از ایران گذراند، در کشور آلمان زایمان کرد و صاحب دختری به‌نام لیانا است.

بارداری دنیا را برایم تمام کرد

بارداری برایم بسیار هیجان‌انگیز و جالب بود. درواقع دنیای بارداری برایم فانتزی و روحانی بود و من از اینکه معلوم شد باردار هستم لذت می‌بردم. وقتی به ترانه علیدوستی اطلاع دادم که باردارم، خیلی خوشحال شد و کمکم کرد. به‌نظرم او یکی از بهترین مادرهای روی زمین است، به‌خاطر اینکه با دقت و نظم از «حنا» دخترش مراقبت می‌کند.

وقتی فهمیدم باردارم به ترانه علیدوستی گفتم، احساس می‌کنم دنیا تمام شده است و ترانه در یک جمله این موضوع را برایم حل کرد و گفت طبیعی است. من حتی با لیلا حاتمی هم درباره بارداری صحبت کردم و بسیار آرام شدم. به‌نظرم لیلا نمونه موفق یک هنرمند صاحب خانواده است؛ او الگوی زنانگی در سینمای ایران است.

به خاطر لیانا فعلا کار نمی کنم

در فیلم «نهنگ عنبر» و این اواخر فیلم «عشق تعطیل نیست» باردار بودم و اتفاقا خیلی حالم خوب بود. حسابی با این مسئله سرگرم بودم که بعد‌ها با دیدن این دو کار می‌توانم به دخترم بگویم که اینجا همراه من بوده‌ای، اما از چهارماهگی به بعد تصمیم گرفتم کار نکنم. تصمیم گرفتم وقت بیشتری را با دخترم باشم و تا زمان زایمانم کار قبول نکنم. به‌علاوه بعد از زایمان هم بیشتر با دخترم بگذرانم تا بزرگ شدن و رشد او را ببینم. به‌طور کلی با کودکان رابطه خوبی دارم.

با لیانا دوباره متولد شدم

تا قبل از این هر بار که از کارم صحبت می‌کردم اشک در چشمانم حلقه می‌زد چون عاشق شغلم هستم. اما از زمانی که لیانا به دنیا آمده حال عجیبی دارم زیرا عشق دیگری برایم به‌وجود آمده است. لیانا برای من عشق است و از او که صحبت می‌کنم احساساتی می‌شوم. من برای زایمان خیلی درد کشیدم و احساس می‌کنم دوباره متولد شدم. من بچه خیلی دوست دارم و دوست ندارم به قبل از مادر شدنم برگردم. شیر دادن یک مادر به فرزندش واقعا احساسی است که قابل وصف نیست؛ حس بسیار خوبی است.

می‌ترسیدم دخترم زشت باشد

قبل از زایمان می‌ترسیدم فرزندم زیبا نباشد، به‌خاطر همین سيب و انار زياد می خوردم و عكس‌های قشنگ نگاه می كردم. بقيه کار را هم به خدا سپردم و گفتم خدايا هر چه كرمت است. وقتی برای اولین‌بار لیانا را دیدم، باورم نشد. وقتی دخترم را رو سينه‌ام گذاشتند، فكر كردم مگر می شود؟ اين در دل من بوده؟ حالا چی كار كنم؟ فرزندم را بو كردم... نوزاد بوی عجيبی دارد. با خودم گفتم خدايا اين نوزاد را من به‌دنيا آورد‌ه‌ام؟ بله... من به دنيا آوردم و كلی ذوق كردم.

نمی‌گذارم دخترم بازیگر شود

اگر دخترم بخواهد مثل خودم بازیگر شود همه خودم و خاطراتم را برایش تعریف می‌کنم، فيلم‌هایم را نشانش می‌دهم و بعد هم چند تا پيج پرحاشیه به او نشان می دهم. آن‌وقت احتمالا دخترم كلا از بازیگر شدن منصرف شود. دختر بودن و دختر داشتن در ایران بسیار سخت است اما آنقدر شیرین است که به سختی‌اش می‌ارزد. ایده‌آل‌ترین دنیایی که برای دخترم در ایران تصور می‌کنم دنیایی زیباتر، مهربان‌تر و انسانی‌تر از امروز است.

آرزویم عشق و آزادی برای لیانا است

من برای دخترم، برای این خانم نامه‌ای می‌نویسم که بداند آرزوی من و پدرش برای دختر کوچولوی‌مان عشق و آزادی و هویت مستقل است و می‌خواهم بداند که حق انتخاب دارد.

از خودش می‌خواهیم اسم انتخاب کند

من از همسرم خواستم نامی برای فرزندمان انتخاب کنیم. اما همسرم از آنجا که بسیار به آزادی و حق انتخاب معتقد است، گفت اجازه بدهیم که دخترمان چهار، پنج ساله شود و برای انتخاب اسم با خود او مشورت کنیم و خودش در نامش نظر بدهد. اما به هرحال نام دخترم را لیانا گذاشتم.

5. Top | #104

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

فینالیست‌های لباهنگ «خندوانه» مشخص شدند

مرحله پایانی مسابقه لباهنگ شب یکشنبه در حالی به روی آنتن می رود که امیرعلی نبویان، ارشا اقدسی و اشکان خطیبی به عنوان فینالیست های لباهنگ سری سوم «خندوانه» معرفی می شوند.

امیر علی نبویان و پژمان بازغی در گروه اول با مجموعه 1 میلیون و 154 هزار و 783 رای توانست اولین گروهی باشد که بیشترین آراء را به خود اختصاص داده است.

در این گروه امیرعلی نبویان با کسب 961 هزار و 848 رای توانست در دور پایانی لباهنگ قطعه ای
    جدید را به اجرا درآورد.

همچنین در گروه دوم ارشا اقدسی با اجرای پرفورمنس به روی قطعه «معمای شاه» با صدای سالار عقیلی، 533 هزار و 42 رای را به خود اختصاص دهد و امیرحسین رستمی با 407 هزار و 277 رای از دور رقابت ها حذف شد.

اشکان خطیبی و امیرحسین صدیق در رقابتی دوستانه در گروه سوم از مرحله دوم مسابقه لباهنگ، اشکان خطیبی با کسب 386 هزار و 67 رای در مقابل 288 هزار و 521 رای صدیق توانست به فینال مسابقه ی «خندوانه» راه پیدا کند.

6. Top | #105

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

مهران مدیری کارت زرد گرفت

مدیران جام جم خواهان اصلاح رفتار مجری سریال با مهمانان شدند

قائم مقام معاون سیما گفت: با رفتار تنبه آمیز مجری برنامه دور همی شان میهمانان برنامه نادیده گرفته شده است که این موضوع را بررسی کردیم و بلافاصله به عوامل برنامه تذکر جدی داده شد.

طبق آنچه صدا و سیما اعلام کرده،رضا پورحسین در پاسخ به این سؤال که آیا ارزیابی خاصی از نظرات مخاطبان ین برنامه وجود دارد گفت: طبق آنچه از مرکز پژوهش و سنجش افکار و روابط عمومی سازمان صدا و سیما اعلام شده است این برنامه به دلیل طنز خوبی که دارد در مجموع توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

وی در پاسخ به این سؤال که انتقادهایی نسبت به این برنامه به ویژه درخصوص رفتار مجری این برنامه در فضای مجازی انعکاس داشته است گفت: قبول دارم که در برنامه بعضاً سوالاتی مطرح شده که با فرهنگ ایرانی - اسلامی همخوانی ندارد و نیز با رفتار تنبه آمیز مجری شأن میهمانان برنامه نادیده گرفته شده است؛ این موارد که به ما انعکاس داده شده است و بررسی کردیم بلافاصله به عواملبرنامه تذکر جدی داده شده است تا نسبت به موارد اخلاقی و رعایت سبک زندگی ایرانی اسلامی دقت بیشتری شود.

مجموعه کمدی دورهمی با ساختاری متفاوت نسبت به دیگر آثار نمایشی با آغاز نوروز ۹۵ به روی آنتن شبکه نسیم رفته است.

7. Top | #106

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

روزنامه جوان در اعتراض به برنامه های نوروزی صدا و سیما نوشت: تا به امروز موسیقی خط قرمز فرضی پر رنگی در برنامه‌های رادیو و تلویزیون به شمار می‌رفت. اما نوروز 95 این موضوع به ابزار ایجاد جاذبه برای برنامه‌های تلویزیونی تبدیل شد.

حجم بالاي حضور موسيقي كه به طور خاص خوانندگي و اجراي قطعات موسيقايي بود، باعث شد تا اين شبهه به وجود آيد كه مي‌شود خطوط قرمز فرضی را در صداوسيما و جابه جا كرد!

در نوروز 95 همزمان سه مسابقه خوانندگي از شبكه‌هاي سيما پخش مي‌شد. جالب اينجا است كه ايده اين مسابقات و نحوه برگزاري آن شباهت غيرقابل انكاري به برنامه‌هايماهواره‌اي داشت.

سيستم برگزاري از جمله انتخاب داوطلبان، آموزش‌هاي اوليه خوانندگي و تمرين با داوطلبان، رأي‌گيري، اجرا و نحوه داوري با نمونه‌هاي ماهواره‌اي مشابه و حتي مطابق بود. به غير از مسابقات خوانندگي، دعوت از خوانندگان براي اجرا در اكثر برنامه‌هاي نوروزي به بخش ثابتيتبديل شده بود.

با توجه به اينكه موسيقي بخش اعظمي از برنامه‌هاي شبكه‌هاي ماهواره‌اي فارسي زبان را تشكيل مي‌دهد، مي‌شود اين احتمال را داد كه صداوسيما در نيازسنجي مخاطبانش و ميزان بينندگان ماهواره، به اين نتيجه رسيده باشد كه مي‌توان با بالابردن برنامه‌هاي مجاز در تلويزيون، مردم را از ديدن برنامه‌هاي غيرمجاز دور كرد.

برنامه‌سازان تلويزيون حتي در برابر انتقاد از كپي بودن برنامه‌هاي خوانندگي واكنش نشان داده و اين اتهام را رد كرده‌اند. باربد بابايي مجري برنامه شب كوك كه مسابقه خوانندگي شبكه نسيم به شمار مي‌رفت، در آخرين برنامه كه بعد از انتخاب برگزيدگان شب كوك پخش شد، از كساني كه اين برنامه را مشابه برنامه‌هاي ماهواره‌اي مي‌دانستند انتقاد كرد!

وي حتي وعده دور جديد شب كوك را نيز داد كه نشانه‌اي از علاقه شبكه نسيم براي ادامه مسير فعلي است.

8. Top | #107

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

«معمای شاه» به آنتن برمی‌گردد

تهیه‌کننده سریال «معمای شاه» که مجموعه‌اش به مدت یک ماه به روی آنتن نرفت، از پخش این سریال تاریخی از جمعه هفته جاری خبر داد.

سریال تاریخی «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی از 21 اسفند ماه به دلیل مصادف شدن با ایام فاطمیه به روی آنتن نرفت و و در ادامه این مجموعه ایام نوروز هم پخش نشد.

علی لدنی گفت: قسمت نوزدهم سریال «معمای شاه» جمعه این هفته (20 فروردین ماه) با پخش قسمت‌های مربوط به عروسی محمدرضا پهلوی و ثریا به روی آنتن خواهد رفت. این مجموعه که پیش از ایام نوروز به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) به روی آنتن نرفت، از این هفته به روال سابقش برمی‌گردد.

وی همچنین درباره‌ی روند تولید این سریال تاریخی اعلام کرد: گروه سازنده همچنان در شهرک سینمایی مشغول تصویربرداری و ضبط سکانس‌های مربوط به 28 مرداد و 30 تیر هستند. تاکنون هم 95 درصد از کل تصویربرداری این مجموعه به پایان رسیده و اگر مشکلی پیش نیاید، تا ابتدای شهریور ماه کار تصویربرداری به پایان می‌رسد.

او در ادامه خبر داد: آخرین سفری که برای «معمای شاه» خواهیم داشت، شهر قم و یک شهر در جنوب یا شمال کشور است که به‌زودی طی ماه آینده این سفر را انجام خواهیم داد.

تهیه‌کننده «معمای شاه» در پایان درباره‌ی انتخاب بازیگری که نقش آیت‌الله بروجردی را بازی می‌کند، گفت: فعلا مشغول مذاکره هستیم و در این زمینه هنوز به نتیجه‌ی قطعی نرسیده‌ایم؛ ضمن اینکه قرار است در فاز سوم «معمای شاه» یکسری بازیگران جدید داشته باشیم که به‌زودی اسامی آن‌ها اعلام خواهد شد.

سریال «معمای شاه» هر هفته جمعه‌ها ساعت 22 از
    شبکه اول به روی آنتن می‌رود.

9. Top | #108

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

دیدار مدیر ارشد ZDF از بخش های مختلف صدا و سیما

در این دیدار، دکتر سرافراز رئیس رسانه ملی ضمن خیرمقدم به تیم رسانه ای ZDF در سخنانی به اشاره به اینکه طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تولید و پخشبرنامه های رادیویی و تلویزیونی در اختیار صدا و سیما است، گفت: البته تولید برنامه ها هم از طریق برنامه سازان صدا و سیما و هم از طریق بخش خصوصی انجام می شود.رئیس رسانه ملی با اشاره به پهناوری کشور ایران به لحاظ جغرافیایی گفت: در ایران 7000 ایستگاه رادیویی و تلویزیونی وجود دارد که سیگنال رسانه به کل کشور توسط این ایستگاه ها انجام می شود.
    وی با اشاره به تعداد شبکه های رادیویی و تلویزیونی و مراکز استانی و بین المللی که بیش از 150 شبکه را شامل می شود، یادآور شد که از چندی پیش پروژه HD شدنشبکه ها شروع شده که در مرحله آخر آن هستیم.
    رئیس رسانه ملی با اشاره به امکانات صدا و سیما در تولید برنامه اظهار داشت: رسانه ملی جمهوری اسلامی ایران از شهرک بزرگ سینمایی برخوردار است که در آن نماهای مربوط به بخش هایی از تاریخ ایران ساخته شده است.
    وی در ادامه به برخورداری رسانه ملی از دانشگاه رسانه ای اشاره کرد و گفت: در این دانشگاه رشته های مختلف رادیو و تلویزیون دانشجو پذیرفته می شود و ما آماده هستیم که همکاری های علمی با رادیو و تلویزیون آلمان داشته باشیم.
    دکتر سرافراز در خصوص همکاری های مربوط به تولید برنامه های مستند، با توجه به HD شدن این شبکه در کشور و همچنین توانایی های تولید مستند در پرس تی وی، آمادگی رسانه ملی را در این خصوص اعلام کرد.
    رئیس ZDF نیز در این دیدار در سخنانی ضمن اشاره به موفقیت های بزرگ صدا و سیما در ابعاد تولیدی و فنی، گفت: در بازدیدی که از پرس تی وی به همراه تیم همراه داشتیم به شدت تحت تأثیر موفقیت های شما قرار گرفتیم.
    وی تأکید کرد: به شدت تحت تأثیر سفرم قرار گرفته و من می توانم در مورد ایران پاسخ مناسبی به افکار عمومی کشورم بدهم.
    توماس بلوت یادآور شد: شرایط کاری خبرنگاران ما در ایران بسیار خوب است و تصورم بر این است که در آینده این وضعیت بسته خواهد شد و روابطمان را بیشتر خواهیم کرد.
    وی با اشاره به روش های بهره مندی رسانه ملی از رسانه های نوین تصریح کرد: امروز دیدم که شما نیز همان روش هایی را در پیش گرفته اید که ما انجام می دهیم و من سخت تحت تأثیر قرار گرفتم.

10. Top | #109

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

سابقه
    تلویزیون
    دیجیتال صدا وسیما

تلویزیون دیجتال زمینی (Digital terrestrial television)، یک فناوری جدیدی در زمینه بخش
    های تلویزونی از طریق انتشار سیگنال های دیجیتال توسط فرستانده های هرتزیئن زمینی می باشد.
    در این
    روش
    پخش نسبت به پخش آنالوگ
    ها، میزان طیف الکترومغناطیسی پایئن می آید و کیفت تصویر به اندازه بالای نسبت به آنالوگ بالا می رود.

پخش دیجیتال شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی با استاندارد DVB-T از آبان ماه سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده و هر فرستنده قابلیت پخش ده
    شبکه
    تلویزیونی و بیست
    شبکه
    رادیویی را دارا می باشد.
    شبکه های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیما در پخش دیجیتال ،از طریق دو بسته اول و دوم که بهTS1 و TS2 مشهور می باشند پخش می گردد.
    البته در برخی از مناطق کشور فرستنده سوم دیجیتال نیز
    نصب
    شده است که به TS3 مشهور می باشد.

11. Top | #110

شماره عضویت
    13297
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    5.35
    آدرس سایت من
    انتخاب نشده
    198 بار در 98 پست

بررسی دلایل مقاومت افراد در مقابل تغییر و تحول

رادیو اقتصاد در برنامه "روز از نو" سه شنبه 24 فروردین ماه، به بررسی دلایل مقاومت افراد در مقابل تغییر و تحول می پردازد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، در ادامه سلسله مباحث راهكارهاي تغيير و تحول در كسب و كار به منظور رونق اقتصاد كشور، دكتر برادران، كارشناس كسب و كار در برنامه فردا در خصوص توجه به روحيه افراد مختلف در پذيرش تغيير صحبت مي كند.موضوع عوامل جلوگيري كننده از ايجاد تغيير و تحول نيز در برنامه مطرح خواهد شد.برنامه "روز از نو" با هدف تنوع اطلاع رساني و نشاط همگاني، كاري از گروه كشاورزي، به تهيه كنندگي مهدي شيار شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:30 به مدت 85 دقيقه از راديو اقتصاد پخش مي شود.

صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین